Menü
Alışveriş Sepeti

Blog RSS Feed

02 Ağu Geleneksel Çin Tıbbının 2 Numarası: Cordyceps Sinensis (Kordisep, Zombi mantarı)
. admin 0 1059
Cordyceps SinensisYine çok güçlü antioksidan ve aktif bileşenlerle dolu bir mantar türünden bahsedeceğiz, cordyceps sinensis halk arasında bilinen a..
01 May ÖLÜMSÜZLÜK MANTARI: Kırmızı Reishi Mantarı (Ganoderma Lucidum)
. admin 0 772
Çin'de ona Lingzhi diyorlar. Ölümsüzlük mantarı olarak adlandırılıyor ve 4000 yılı aşkın süredir bilinen bir bitki olması onu ayrıcalıklı kılıyor. Lit..
14 Mar DXN Üyelik Kaydı
. admin 0 124
DXN ÜYELİK KAYDIDXN 5 ülkede çiftlik ve fabrikaları bulunan uluslararası bir firmadır. Ürünlerini kendi çiftliklerinde yetiştirmekte, kendisi üretme..
04 Ağu Aloevera Nedir Faydaları Nelerdir?
. admin 0 93
Aloe Vera Nedir?Aloe vera dünyada birçok bölgede sıcak ve kuru iklimlerde yetişen kaktüse benzeyen bir bitkidir. Aloe vera ilaç yapımında hammadde o..
10 Mar Aslan Yelesi Mantarı (Lions Mane Mushroom) Nedir?
. admin 0 83
Aslan Yelesi Mantarı Nedir? Aslan yelesi (Lion’s Mane Mushroom) Tıbbi bir mantar türüdür. Geleneksel Çin tıbbında tanınan ve binlerce yıldır kulla..
15 Ara Noni Meyve Suyu
. admin 0 67
NONİ MEYVE SUYU Noni latince ismiyle morinda citrifolia güneydoğu asyada yetişen tropikal bir ağacın meyvesidir ve kahvegiller familyasındandır. H..
08 Ağu Spirulina Nedir?
. admin 0 63
Spirulina, yeryüzünün en besleyici gıdaasıdır. 200 ila 300 çeşit besin içerdiği bilinmektedir. %60 ila 70 arası protein içermekte olup, bünyesinde A, ..
11 Ağu Nane
. admin 0 56
Nane tüm dünyada tanınan oldukça popüler bir bitkidir ve tıbbi faydaları sebebiyle binlerce yıldır kullanılmaktadır. Nane A vitamini bakımından zengin..
07 Ağu Roselle Bamya Çiçeği Bilimsel Adıyla Hibiscus Sabdarfia
. admin 0 55
300'den fazla çeşidi olan; latince adıyla Hibiscus Sabdarfia olarak adlandırılan bu bitki tropikal ve yarı tropikal bölgelerde yetişir. Yetiştirilmesi..
04 Ağu Kahve Çeşitleri ve Faydaları
. admin 0 53
Kahve Çeşitleri ve Faydaları Tarihte ilk kahvenin Afrikanın doğusunda yer alan Etiyopyanın KAFFA bölgesinde bir çoban tarafından keşfedildiği düşü..
15 Ağu Palm Yağı: Çok tartışıldı, faydalı mı zararlı mı?
0 52
Palmiye ağacının meyvesinden yarı katı olarak elde edilen yağ bütün dünyada palm yağı, hurma yağı, palmiye yağı olarak bilinir. Anavatanı Afrika olan ..
09 Ağu Ananas Meyve ve Sirkesi
0 48
Ananas meyvesi tropikal iklimlerde yetişen anavatanı Güney Amerika olan bir meyvedir. İri, dış kabuğu oldukça sert ve dikenli olan meyvenin içi bol su..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 53 (5 Sayfa)