DXN ÜYELİK KAYDI

DXN 5 ülkede çiftlik ve fabrikaları bulunan uluslararası bir firmadır. Ürünlerini kendi çiftliklerinde yetiştirmekte, kendisi üretmekte ve kendi lojistik ağı ile tüm ülkelere dağıtımını yapmaktadır. DXN bir MLM(Multi level marketing) Çok Katlı Pazarlama yani Network Marketing firmasıdır. Bu pazarlama şekli maalesef ülkemizde ve tüm dünyada negatif olarak tanıtıldığı için kötü bir izlenim bırakmakta ve firmanın sunduğu imkanlardan yararlanılamamasına yol açmaktadır. Dr. Lim konuyu özetle çok iyi açıklamaktadır. Bir bıçak ile soğan da kesebilirsiniz bir adamı yaralayabilir hatta öldürebilirsiniz de. Bıçak bir alettir ne amaçla kullanıldığının suçlusu bıçak olamaz, bıçakla soğan kestiğiniz zaman faydalı bir iş yapmış olursunuz ama adam öldürdüyseniz bu kötü bir şeydir. Network marketing pazarlama sistemini elbette kötüye kullananlar olacaktır. Ama bunun suçlusu bütün bir sistem olamaz. DXN pazarlama yöntemi olarak Network Marketing modelini seçmiştir ve kurulduğu gün 1993’ten bugüne bu modeli başarı ile uygulamaktadır.

DXN ile kayıt işlemlerini tamamladığınız zaman;

 1. Üye olmanız için ücret ödemezsiniz. Üye olur olmaz %33 indirimli fiyatlardan ürünleri sipariş verebilirsiniz
 2. Ürünleri dilerseniz perakende fiyatları ile satış yapma imkanına sahip olursunuz
 3. Kendi satın almış olduğunuz ürünlerden prim kazanırsınız
 4. Tavsiye ederek gelirlerinizi artırabilirsiniz
 5. Firmanın düzenlediği ekstra kampanyalar ve bonuslardan faydalanırsınız

DXN’e kayıt olduktan sonra hiçbir zaman bizim tarafımızdan rahatsız edilmezsiniz. Minimum aylık ürün alımı gibi uygulamalar yoktur. Dilediğiniz ürünlerden dilediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz. Her ay ürün alma zorunluluğu diye bir şey söz konusu değildir. 

Kazanç planı ve ürünler hakkında detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz her zaman sorgusuz sualsiz danışabileceğiniz sponsorunuz olarak yardımcı olmaya hazırım. Aşağıdaki resimdeki linke tıklayarak DXN resmi sitesindeki formu doldurarak üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

DXN Üye Ol, DXN Distribütörü ol, DXN Bayi ol

DXN Üyelik Formu Nasıl Doldurulur?

 1. DXN Üyelik Linki Türkçe olarak ayarlanmıştır, başka bir dil kullanmak istiyorsanız linke tıkladıktan sonra açılan sayfanın sağ üst kısımda yer alan dil bölümünden istediğiniz dili tercih edebilirsiniz.
 2. Formu eksiksiz olarak doldurun. İsim yazan kısma isminizle birlikte soyisminizi tam olarak yazın. Prim ödemeleri banka hesabınıza yapılacağı için burada yer alan isim bilgileri ile banka hesabınızdaki ismin bire-bir aynı olması gerekmektedir. Bütün bilgileri doğru olarak doldurun. * olan alanlar zorunlu olarak doldurmanız gereken alanlardır.
 3. Devam et butonuna bastıktan sonra açılan safyada doldurduğunuz bilgileri kontrol edin ve devam butonuna basın.
 4. DXN Distribütör numaranız ekrana gelecektir. Hayırlı olsun, DXN kayıt işlemini tamamladınız.
 5. Üyeliğinizin aktif edilmesi için mail adresinize ya da tercih ettiyseniz cep telefonunuza 4 haneli rakamlardan oluşan bir aktivasyon kodu otomatik olarak gelecektir
 6. DXN eworld sitesi üzerinden İlk kez giriş kısmına tıklayıp distribütör numaranızı yazdıktan sonra gelen ekrana aktivasyon kodunuzu ve DXN eworld sistemine giriş için belirleyeceğiniz şifreyi yazıp gönder butonuna basıyorsunuz ve aktivasyon işlemi tamamlanmış oluyor.
 7. Artık DXN eworld sistemine DXN Distribütör numaranız ve şifreniz ile birlikte giriş yapabilir ve sipariş verebilirsiniz
 8. Eworld sistemini nasıl kullanacağınıza dair detaylı anlatım videolarımız mevcuttur, bizden isteyerek sistemi kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sormak istediğiniz herangibir konu olursa bu sayfadaki whatsapp butonundan hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.