Menü
Alışveriş Sepeti

Kahveler

DXN Cordyceps Coffee Sinensis kahve DXN Cordyceps Coffee Sinensis kahve
Ücretsiz Kargo -7 %
Marka: DXN
DXN Cordyceps Coffee 3'ü 1 arada toz kahve ve Cordyceps mantarı özü kullanılarak özel olarak formüle edilmiştir. Bu eşsiz formülasyon pürüzsüz ve aromatik kahveyi yaratarak gününüze tat katar...
515,9TL 552,3TL
KDV Hariç:510,8TL
Marka: DXN
DXN Cream Coffee kaliteli kahve tozu, Ganoderma özü ve süt ürünü kullanılmadan hazırlanan kremanın ahenkli uyumundan oluşur. Zengin aroması ve ipeksi pürüzsüz tadıyla karşı koyamayacağınız bir lezzet. Şeker içermez.Bu yüzden günlük şeker alımını azaltmak isteyenlere şiddetle tavsiye edilir. Her ..
421,9TL 451,9TL
KDV Hariç:417,7TL
Marka: DXN
DXN Linghzi Coffee 3'ü 1 arada bir fincan pürüzsüz ve lezzetli kahve deneyimi için ihtiyacınız olan herşeye sahiptir. Suni renklendiriciler, tatlandırıcılar ve koruyucular içermeyen en kaliteli kahve çekirdekleri ve % 100 saf Lingzhi ile özel olarak harmanlanmıştır...
400,4TL 428,8TL
KDV Hariç:396,4TL
Marka: DXN
DXN Linghzi Black Coffee şeker içermemekle beraber kahvenin yoğun lezzetini ve zengin aromasını içerisinde barındırmaktadır. Özellikle modern toplumun ihtiyaçlarını karşılamak için sunulan bu ürün aynı zamanda şeker tüketimini azaltmak isteyenler için de uygundur.DXN Lingzhi Black Coffee, aynı z..
400,4TL 428,8TL
KDV Hariç:396,4TL
DXN Lions Mane Coffee (Aslan yelesi mantarlı kahve) DXN Lions Mane Coffee (Aslan yelesi mantarlı kahve)
Yeni Ücretsiz Kargo -7 %
Marka: DXN
DXN Lion's Mane Coffee, Lion's Mane mantar tozu, süt ürünü olmayan krema ve şeker ile önceden karıştırılmış kahve tozundan yapılır. Lezzetli ve hazırlaması kolaydır. Sıcak veya soğuk olarak servis edilebilir...
526,7TL 564,5TL
KDV Hariç:521,4TL
Marka: DXN
Cappuccino aşıklarının arzularını tatmin etmek için, DXN kolayca ve hızla hazırlanabilen yeni bir ürünle geliyor. DXN White Coffee Zhino paketini bir fincan sıcak suya kolayca ekleyerek karıştırdıktan sonra evde ailenizle, ofiste iş arkadaşlarınızla birlikte kahve dükkanlarında uzun süre beklemeye g..
395,0TL 423,4TL
KDV Hariç:391,1TL
Marka: DXN
Kahve, dünya genelinde birçok toplumda önemli bir rol oynamıştır. Sabahları içeceğiniz bir fincan kahve sabah egzersizleriniz için harikalar yaratacaktır. Uzun süredir kahve tüketen biriyseniz ve yeni bir tat denemek isterseniz kavrulmuş kahveye geçebilirsiniz.DXN size Ganoderma özü ve tamamı ka..
370,8TL 397,6TL
KDV Hariç:367,1TL
DXN Zhi Mocha Kahve Ganodermalı Moka kahve DXN Zhi Mocha Kahve Ganodermalı Moka kahve
Ücretsiz Kargo -7 %
Marka: DXN
Hem bir kahve aşığı hemde çikolatanın tadını sevenlerden misiniz? O zaman DXN Zhi Mocha tam size göre! DXN Zhi Mocha özenle seçilmiş kahve çekirdeklerinden üretilen kahve tozu, kakao ve ganoderma özünün harmanlanmasıyla üretilmiştir.Günümüzde soğuk kahvenin ne kadar popüler olduğunu düşünürsek, ..
462,2TL 496,6TL
KDV Hariç:457,6TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)